Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Chroń pliki przed skasowaniem

Możemy nagrać na Państwa spersonalizowane pamięci USB dowolne dane. Wielu naszych Klientów wgrywa różnego rodzaju broszury, prezentacje, dokumenty PDF, muzykę czy pliki wideo. Czy możemy zapewnić, że wgrane dane nie zostaną usunięte przez użytkownika Państwa spersonalizowanych pendrive'ów? Ten wpis opisuje nasz system blokady danych oraz wyjaśnia dlaczego Państwa dane bezpiecznie pozostana na spersonalizowanej pamięci USB.

System blokady danych dzieli dostepną pamięć na 2 partycje. Pierwsza strefa to tak zwana partycja CD ROM. Jest ona strefą 'tylko do odczytu' pamięci USB i właśnie tam znajdują się wgrane dokumenty. Jak sama nazwa wskazuje, z tej partycji użytkownik nie będzie mógł usunąć danych ani niczego dograć lub zmienić. Druga strefa to standardowy dysk zewnętrzny USB do dowolnego użytku, gdzie można dowolnie nagrywać, zmieniać i kasować dane.Wielu naszych Klientów decyduje się na jednoczesny wybór usługi wgrania danych oraz zastosowania do nich systemu blokady. Dzieki temu wszelkie informacje umieszczone przez Was pozostaną zawsze z użytkownikiem końcowym Państwa spersonalizowanych pamięci USB. Marzenie każdego marketingowca!


Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij nasz formularz szybkiej wyceny, a jeden z naszych dedykowanych Konsultantów skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.