Twister

Blog Pamięci USB i Gry

Można swobodnie stwierdzić, że pamięci USB i współczesne konsole do gier zostały stworzone w podobnym okresie czasu. Nic zatem dziwnego, że współpracują ze sobą bardzo dobrze. Ten artykuł przedstawia najważniejsze 3 zalety, które oferuje pamięć flash graczom na całym świecie.

Dodatkowa pamięć
Najnowsze konsole spod znaku Microsoft Xbox oraz Sony Playstation posiadają sporo wbudaowanej pamięci. Jednak dla poważnych graczy nie zawsze jest to wystarczająca ilość. Wystarczy podłączyć pamięć USB. Przy pojemności nawet do 128GB, pendrive może być użytecznym i przydatnym rozwiązaniem.
Gry na pamięci
Zapełnij Twój pendrive swoimi ulubionymi grami i nuda nigdy już Cię nie dopadnie. Po prostu podłącz pamięć USB do komputera i możesz pozabijać czas albo zombi. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się przy podróżowaniu gdy nie masz dobrego połączenia z internetem.

Zapisywanie gier
Problem: spędzasz dużo czasu z innymi jednak mimo wszystko chciałbyś zagrać w ulubioną grę. Rozwiązanie: zapisz szybko postęp gry na swój pendrive, a później kontynuuj od miejsca gdzie skończyłeś.

To są nasze propozycje użytkowania pamięci USB w świecie gier. Z chęcią usłyszymy Wasze opinie - czekamy na Wasze komentarze poniżej.

Jeśli chcieilibyście otrzymać wycenę naprawdę  użytecznego gadżetu, wystarczy że wypełnicie Formularz Szybkiej Wyceny. Jeden z naszych dedykowanych konsultantów skontaktuje się z Wami jak najszybciej i omówi wszelkie kwestie.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.