Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Pamięci USB na konferencje

Nasz najnowszy artykuł dotyczy konferencji i gadżetów promocyjnych, które się z nimi wiążą - oczywiście wliczając spersonalizowane pamięci USB.

Wybierając się na konferencję, wystawę czy targi zazwyczaj wyruszasz bez niczego, a wracając do biura spędzasz czas przekopując się przez różne sterty:

- długopisów
- piłeczek stresu (czy rzeczywiście działają?)
- koszulek
- czapeczek
- kolejnych długopisów 
- słodyczy
- etui na telefon
- spersonalizowanych pamięci USB


Z powyższej listy zazwyczaj używa się jednego czy dwóch gadżetów przez dłuższy okres. Jednym z nich jest właśnie pamięć USB. Spersonalizowany pendrive to rzecz, która zawsze pozostanie z Klientem ze względu na znaczącą wartość oraz rzeczywistą użyteczność. Z tego to powodu firmy i instytucje decydują się na znakowanie swoim logotypem pamięci USB zanim rozdadzą je potencjalnym klientom, partnerom biznesowym czy pracownikom. Wiedzą, że taki upominek nie zostanie rzucony w kąt z resztą wymienionych wyżej gadżetów.

Chcesz otrzymać wycenę?
Po prostu wypełnij nasz Formularz Szybkiej Wyceny  a jeden z dedykowanych konsultantów skontaktuje się najszybciej jak to możliwe.

flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.