Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Funkcja Autorun w pamięciach USB

Wybierając Flashbay jako dostawcę Twoich spersonalizowanych pamięci USB możecie wiele zyskać. Wśród proponowanych przez nas usług jest  funkcja o nazwie "AutoRun". Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, którego nie posiada wiele dostępnych na rynku pamięci USB "ze sklepowej półki".

AutoRun to funkcja, która pozwala na automatyczne uruchomienie zainstalowanych na Twoje życzenie uprzednio danych, gdy tylko użytkownik podłączy spersonalizowany pendrive do komputera stacjonarnego lub laptopa.

Wielu Klientów decyduje się na wgranie prezentacji, broszury lub wideo na swoje pamięci USB. Dzięki funkcji AutoRun mogą być pewni, że użytkownik końcowy zobaczy ważną dla nich zawartość.Proszę jednak pamiętać, że funkcja Autorun jest ściśle powiązana z systemem operacyjnym Windows i jest kompatybilna tylko z jego odpowiednimi wersjami. Możesz sprawdzić z którymi, zaglądając na naszą stronę www.flashbay.pl

Chcesz użyć funkcji AutorRun przy kolejnym zamówieniu?
Wypełnij nasz krótki formularz, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.