Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Dopasowanie powłoki Pantone

Jednym z najczęściej zadawanych pytań, jakie otrzymujemy we Flashbay, to:
"Jak można odwzorować nadruk na pamięć USB w dokładnie tym samym kolorze jak wytyczne naszej marki?"

Odpowiedź: "Poprzez piękno kolorów systemu Pantone."

Możesz nazywać nas kujonami, ale świat dopasowanych kolorów Pantone® jest zaskakująco interesujący. System dopasowywania kolorów został stworzony w 1950 roku przez niejakiego Lawrence'a Herberta, który pracował w M&J Advertising. Został on zaprojektowany, aby być "słownikiem kolorów" dla przemysłu poligraficznego. Dziesięć lat później Lawrence wykupił całą agencję i zmienił jej nazwę na  "Pantone". Poniżej możesz obejrzeć film z centrali firmy (film jest w języku angielskim) - wideo zostało wykonane firmę Quartz.Lekcja historii za zakończona. System Pantone® jest teraz używany na całym świecie przez drukarzy, projektantów, a także producentów markowych pamięci USB.

System ten pozwala zagwarantować nam 100% gwarancję dopasowania kolorów Twojej marki. Wykorzystujemy ten system w ponad 65% naszego asortymentu, a jego zastosowanie zwykle nie wydłuża terminu realizacji. Z uwagi na technikę wykonania tego typu zamówienia wymagają minimalnie 250 sztuki wiążą się one z małą, dodatkową opłatą.


Gotowy na dopasowanie Pantone?
Wypełnij krótki formularz kontaktowy, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą, w celu omówienia kolejnych kroków.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.