Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Metody znakowania dla Twoich pamięci USB

Podobnie jak nasze modele pamięci USB, loga są w różnych kształtach i rozmiarach. To dlatego oferujemy cztery unikalne opcje brandingu .

Ten post ma zwrócić uwagę na różne dostępne metody znakowania oraz możliwe opcje dostosowane dla różnego rodzaju logotypu.

Druk sitowy: Trzy czwarte z naszych modeli mogą być znakowane metodą sitodruku. Ta opcja jest najlepsza dla logotypów, które zbudowane są z maksymalnie czterech kolorów. Możemy również dopasować kolory Pantone nadruku, tak aby zapewnić pełną zgodność z wytycznymi danej marki.Druk cyfrowy: Dostępny jest na czterech modelach naszych pamięci USB, Druk cyfrowy pozwala drukować odbitki w wysokiej rozdzielczości z wykorzystaniem techniki druku CMYK. Metoda ta jest idealna dla Klientów,  którzy chcą zastosować w projekcie zachwycające, wielokolorowe zdjęcia i przyciągnąć uwagę użytkownika końcowego.Grawer laserowy: Proces ten wymaga użycia wysokiej technologicznie maszyny do grawerowania Twojego logo lub wiadomości na pamięciach USB z niezwykłą precyzją. Jednak proces grawerowania uniemożliwia dodanie do niego koloru. Grawerowanie laserowe dostępne jest na 13 naszych modelach, w tym na drewnianym modelu Nature.Tłoczenie: Dostępne jest na naszym modelu pamięci Executive, który wykonany jest ze skóry ekologicznej. Metoda tłoczenia pozwala nam na odbicie "pieczęci" z Twoim logo lub wiadomością na giętkiej powierzchni skóry. Podobnie jak w przypadku grawera laserowego metoda ta uniemożliwia wypełnienie tłoczenia kolorem.Warto przemyśleć, która z tych metod najlepiej będzie pasowała do Twojego logo. Pamiętaj, że niektóre modele umożliwiają zastosowanie dwóch technik znakowania w tej samej cenie.

Gotowy by zamówić?
Nic prostszego! Wypełnij nasz krótki formularz, a jeden z naszych Konsultantów skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sam Sanchez
2 Komentarze | Zostaw swój 
DeAnne Gliedt, Precious Moments photography | 15 Jul, 2016
I am interested in getting a quote for flash drives that have my logo on it. In 8gb and 16gb minimum
Chris , Flashbay | 18 Jul, 2016
Hi DeAnne,

Thanks for getting in touch. An Account Manager will contact you shortly regarding prices and next steps.

Many thanks,

Chris at Flashbay
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.