Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Rozpocznij rok 2016 z przytupem

Grudzień jak co roku przynosi ze sobą nieodzowne pytanie:

“Gdzie podział się cały rok?!”

Dla Zespołu Flashbay grudzień jest zawsze jednym z najbardziej pracowitych miesięcy, gdyż albo jesteśmy pochłonięci realizacją przedświątecznych zamówień naszych Klientów „na ostatnią chwilę”, albo pomagamy im w planowaniu kampanii promocyjnych na nadchodzący rok.

Grudzień to zwykle miesiąc refleksji nad tymi, które już minęły. Nie mniej jednak pomyśleliśmy, że w tym razem skoncentrujemy się raczej na roku 2016 i spróbujemy przewidzieć, które modele staną się hitami kolejnych 12 miesięcy.

Wafer – bez wątpienia jeden z najpopularniejszych modeli w naszej ofercie. Bezkonkurencyjnie zapewnia maksymalną powierzchnię do zaprezentowania Twojego logo lub wypromowania przekazu Twojej firmy. Mimo, że ma tylko 2,2mm grubości, może pomieścić nawet 64GB danych. W każdym portfelu znajdzie się miejsce dla tego modelu.
Nox - najświeższy model, który dołączył do rodziny Flashbay. Nox jest przeznaczony dla Klientów wymagających czegoś więcej. Prosty i solidny wygląd oraz wodoszczelność (do 100m) szybko stał się hitem wśród naszych produktów. Spodziewamy się, że jego dobra passa będzie trwała też w 2016 roku.Key - klucz to model, który łączy klasykę ze stylem. Jest on dostępny w trzech różnych kolorach i może mieć Twoje hasło firmowe lub logotyp umieszczony na 95% jego powierzchni. Jak sama nazwa wskazuje, ten model można łatwo dołączyć do zestawu kluczy, dzięki czemu będzie on zawsze towarzyszył Twoim Klientom.Gotowy, aby rozpocząć rok 2016 z przytupem?
Wystarczy wypełnić prosty formularz, a jeden z naszych dedykowanych konsultantów skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. 


flashbay Autor: Sam Sanchez
1 Komentarze | Zostaw swój 
Mark Faltin, ASAP COMPLY LTD | 21 Jan, 2016
I personally love the wafer usb and am looking to get some for our company. Wallet size, sleek. stylish.
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.