Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Spersonalizowane pamięci USB jako świąteczny podarunek

  Święta już za pasem. Mimo, iż zawsze przypadają w te same grudniowe dni, z jakiegoś powodu wydaje się, że przychodzą coraz szybciej z każdym nowym rokiem.

Wybór wyjatkowego, lecz użytecznego prezentu dla swoich Klientów czy pracowników w tym okresie czasu, to wyzwanie dla wielu firm.  Wśród pomysłów znaleźć można: markowy alkohol, który niekoniecznie każdemu przypada do gustu; słodycze, o których zapomina się zaraz po ich zjedzeniu; czy wreszcie nieśmiertelne kalendarze, które nigdy nie trafiają na biurka i ściany, tylko w najlepszym przypadku pokrywają się kurzem.

Na szczęście Flashbay łączy wyjatkowość z użytecznością. Mamy 28 różnych modeli pamięci USB do wyboru. Wiele z nich zostało zaprojektowanych przez nas, co sprawia, że klienci Flashbay otrzymują niepowtarzalny produkt. W zależności od modelu, który wybierzesz, Twoje logo może zostać naniesione sitodrukiem lub drukiem cyfrowym, wygrawerowane laserowo, bądź wytłoczone. By jeszcze bardziej spersonalizować Twój model, oferujemy usługę wgrywania danych – prezentacje, filmy, katalogi czy firmowe broszury. Wielu naszych Klientów w tym okresie roku decyduje się również na zakup akcesoriów takich jak smycze, breloki czy pudełka z naszej oferty.  
Wiadome jest, że spersonalizowane pamięci USB są uniwersalne pod wieloma względami dla właściciela firmy. Są niedrogie, unikalne i przede wszystkim przydatne. Państwa spersonalizowany pendrive nie będzie upominkiem, który obdarowana osoba wyrzuci już 1-go stycznia. Pozostanie u Klienta lub pracownika na długie lata i będzie używana przez nich na co dzień.

Jest jeszcze czas! Spersonalizowane pamięci USB możemy dostarczyć w ciągu 5 dni roboczych. Wystarczy wypełnić prosty formularz z zapytaniem, a jeden z naszych Konsultantów, szybko się z Państwem skontaktuje.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.