Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Usługa Google Cloud a pamięci USB

W 2013 roku  Google przetestowało serwis "poczty wewnętrznej" dla przedsiębiorców zamieszkałych w USA. Serwis zaproponował im wysłanie pamięci USB na podany adres, a następnie zamieszczał ich dane w serwisie Google Cloud.

Po udanej próbie oczywiście ta usługa została na stałe wprowadzona do portfolio firmy Google i jest oferowana firmom i osobowym prywatnym mieszkającym w Ameryce Północnej, EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

Dlaczego po prostu nie wgrać tych danych samemu?
Dobre pytanie! Pomimo, że usługa jest oferowana także osobom indywidualnym, głównie jest używana przez firmy i przedsiębiorców. To dlatego, że mają bardzo dużo danych, a Google zakłada, że do przesłania jednego terabajta danych za pomocą standardowego, biznesowego połączenia internetowego, potrzeba około 100 dni. Google ma większą prędkość połączenia i więcej zasobów niż większość firm, więc z chęcią się tym dzielą. Oczywiście po odpowiedniej opłacie.Ile to kosztuje?
Wszystko zależy od tego, gdzie mieszkasz. W Ameryce Północnej zapłacisz 80 dolarów od każdego pendrive’a , niezależnie od rozmiaru danych. 

Jak skorzystać z tej usługi? 
To również zależy od tego, gdzie się znajdujesz. Musisz użyć w tym celu certyfikowanego przez Google kuriera, który zajmie się przesyłką i dostarczeniem Twojej pamięci USB do oddziału Google’a, a także odpowie na wszystkie pytania związane z obsługa konsumencką. Następnie Google przeniesie Twoje dane na chmurę (Google Cloud). Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie Google’a poświęconej tej usłudze.

Z ciekawością obserwujemy, czy ten projekt będzie rozwijał się dalej.  W międzyczasie, jeśli potrzebujesz spersonalizowanych pamięci USB do Twojego kolejnego projektu, użyj szybkiej wyceny, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje z Tobą najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.