Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Wyobraź to sobie: Pamięci USB dla fotografów ślubnych

Fotografowie ślubni używają wszelkiego rodzaju metod, aby przesłać zdjęcia do swoich Klientów. W minionych latach szczęśliwa para miała możliwość otrzymania ich fotografii w formie "rzeczywistych zdjęć fizycznych". Obecnie częstym wyborem jest dystrybucja cyfrowa za pośrednictwem płyty CD, chmury, e-maila, lub, co jest zrozumiałe i coraz bardziej powszechne, pamięci USB.

Dlaczego pamięć USB wybiera tak wielu fotografów ślubnych?

1. Fotografowi ślubnemu daje to doskonałą okazję do oznakowania pamięci USB unikalnym znakiem jego marki - doskonałe narzędzie marketingowe. Zawartość pamięci USB będzie zawsze bezpiecznie przechowywana przez szczęśliwą parę i ich szczęśliwych gości.

2. Dla wielu fotografów umieszczenie zdjęć na spersonalizowanych pamięciach USB jest okazją do stworzenia niepowtarzalnego i bardziej osobistego produktu/oferty dla Klienta, niż w przypadku przesłania zdjęć droga mailową. Zobacz kilka przykładów na naszej stronie Pinterest

3. Pendrive oferuje szczęśliwej parze tańsze rozwiązanie niż otrzymanie wszystkich zdjęć w formie rzeczywistej. W ten sposób mogą oni wybierać, które fotografie chcieliby wydrukować i powiesić w ramce.Potrzebujesz więcej inspiracji? Udaj się na naszą stronę Pinterest i zobacz co inni fotografowie czy organizacje zrobili z naszymi pamięciami USB.

Gotowy na ofertę? Wystarczy wypełnić nasz krótki formularz, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sam Sanchez
2 Komentarze | Zostaw swój 
Rayleen , Hummingbird Pictures | 05 Apr, 2016
Interested in finding out prices on USB for my businesses
Chris , Flashbay | 05 Apr, 2016
Hi Rayleen,

Thanks for getting in touch.

The quickest way to get a quote is to fill out our Quick Quote form below.

A dedicated Account Manager will then be in touch as soon as possible.

http://www.flashbay.com.au/contact/flash-drive-prices

Many thanks,

Chris at Flashbay
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.