Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Pamięci USB jako portfolio

Dla projektantów, fotografów i kreatywnych nie ma nic ważniejszego dla rozwoju kariery jak prezentacja swojej pracy w profesjonalny i łatwo dostępny sposób.

W jaki sposób to zrobić?

Dzięki tym prostym wskazówkom i zastosowaniu spersonalizowanych pamięci USB będziesz na właściwej drodze, by Twoje imię lub firma była rozpoznawalna i prężnie działała.

1. Upewnij się, że pokazujesz całą gamę Twoich prac. Powinno to być co najmniej 30 przykładów z adnotacjami. Chcesz pokazać swoje wszechstronne doświadczenie, więc nie bój się pokazać również prac, które zostały tylko w fazie pomysłu, a nie realizacji dla Klienta. Jeśli kupisz pendrive'y od nas, możemy na nie wgrać wszystkie dane, których sobie życzysz.

2. Indeksowanie Twojego portfolio może okazać się być bardzo pomocne dla odbiorcy. Zrób to używając numerów z tytułami lub miniaturkami wybranych prac.

3. Zastanów się, czy odpowiedziałeś na główne pytania, które Twoja grupa docelowa może zadać, np. kim jesteś, gdzie pracujesz, jakie stawki pobierasz i jak mogą się z Tobą skontaktować. Dodaj trochę swojej osobowości przy pomocy kreatywnego zdjęcia, aby pokazać, że jesteś prawdziwą osobą z własnym stylem i charakterem.Teraz, kiedy prace nad portfolio zostały zakończone, nadszedł czas, by wyróżnić się z tłumu. Dla wszystkich "kreatywnych dusz" polecamy modele Wafer, Nature oraz Trix. Każdy z nich może być oznakowany Twoim imieniem lub logo, a także mogą na nim być wgrane dane, dzięki czemu otrzymasz w pełni gotowy produkt, który możesz przekazać dalej.

Chcesz otrzymać wycenę? Nic prostszego. Wypełnij nasz krótki formularz, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.


flashbay Autor: Sam Sanchez
2 Komentarze | Zostaw swój 
Sandar Marshall, Artist Sandra Marshall | 14 Feb, 2019
I love these!  I would like some to present to galleries
Gerhard , Flashbay | 15 Feb, 2019
HI Sandar,

Thanks for getting in contact.

I've forwarded your email address onto an Account Manager here. 
They'll be in touch with you shortly.

Many thanks,

Gerhard
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.