Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Windows 10 będzie sprzedawany na pamięciach USB

Jeśli potrzebujecie więcej dowodów na to, jak bardzo pamięci USB wrosły w nasze codzienne życie, nie musicie szukać daleko. Globalna firma Microsoft zdecydowała się na sprzedaż systemu Windows 10 właśnie na pendrive'ach.

Niniejszy komunikat potwierdza plotki krążące w Internecie na temat wydania nowego systemu Windows 10 i oznacza koniec ery, kiedy Windows był sprzedawany na płytach CD.System Windows 10 został oficjalnie wydany 29 lipca 2015 roku i pojawi się w sprzedaży detalicznej w wersji "Home" za 119,99 dolarów oraz wersji "Pro" za 199,99 dolarów.

Jeżeli masz już system Windows 7 lub Windows 8.1, będziesz miał możliwość bezpłatnej aktualizacji do systemu Windows 10. Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej i zainstalować aktualizację do 29 lipca 2016, czyli dokładnie rok po premierze.

Jeśli jesteś zainteresowany spersonalizowanymi pamięciami USB, wypełnij formularz i prześlij do nas. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe, by omówić dalsze szczegóły Twojego zamówienia.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.