Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Nasza nowa strona www

Flashbay był ostatnio bardzo zajęty. W ostatnim miesiącu informowaliśmy o wprowadzeniu trzech nowych modeli, które dołączyły do rodziny Flashbay - dostępne wyłącznie w naszej ofercie i produkowane w naszej fabryce. Z kolei w tym miesiącu miło nam poinformować, że nasza nowa i ulepszona strona internetowa ujrzała światło dzienne.

Poprzednia służyła nam bardzo dobrze prze wiele lat, ale pomyśleliśmy, że już nastał czas na całkowitą odmianę. Nowa strona nie tylko wygląda świeżo (nawet jeśli tylko my tak twierdzimy), lecz jest również kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami takimi jak zdalne pulpity, laptopy, tablety i telefony komórkowe.Pozostawiliśmy wszystkie funkcjonalne elementy ze starej strony, takie jak Formularz Zapytania i Kontaktu, a także nasz znak rozpoznawczy, czyli wysoką jakość obsługi Klientów. Zapraszamy do odwiedzin i zachęcany do wyrażenia swojej opinii.

Jeśli jesteś zainteresowany użyciem spersonalizowanych pamięci USB przy Twoim następnym projekcie, wypełnij formularz, a jeden z naszych konsultantów skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.