Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Ciekawe zastosowania pamięci USB

Wielu ludzi uważa, że pamięci USB są dobre tylko do przechowywania zapisanych dokumentów czy prezentacji, ale tak naprawdę mają one o wiele szersze zastosowanie. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasze TOP 7 "interesujących zastosowań" dla twojej pamięci USB.

Uruchamianie przenośnych aplikacji i gier: Czy kiedykolwiek utknąłeś gdzieś z laptopem, gdzie było bardzo słabe połączenie internetowe lub nie było go wcale? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Możesz pobrać setki aplikacji i gier bezpośrednio na swoją pamięć USB i odtwarzać w trybie offline.

Instalowanie systemów operacyjnych: Chciałbyś wypróbować system Windows na swoim Macu albo Linuxie na swoim PC? Możesz pobrać i uruchamiać różne systemy operacyjne bezpośrednio ze swojej pamięci USB, a w niektórych przypadkach uruchamiasz je bezpośrednio z portu USB lub za pośrednictwem swojego ulubionego oprogramowania do wirtualizacji.

Przechowywanie muzyki w podróży: Chcesz zachować trochę wolnego miejsca na odtwarzaczu MP3 lub telefonie? Pobierz swoją muzykę na dysk USB i zabierz muzykę ze sobą.

Dead drop: Czujesz zew przygody? Możesz wziąć udział w nowym, artystycznym projekcie o nazwie USB Dead Drop, o którym pisaliśmy w zeszłym miesiącu.


Przyspiesz swój komputer: Możesz przyspieszyć swój komputer dzięki Windows ReadyBoost. Więcej szczegółów tutaj.

Dodatkowa pojemność: Rozmiar pojemności pamięci USB staje się coraz większy i większy. We Flashbay oferujemy pamięci USB o pojemność do 64GB.
To jest ogromna ilość danych, jaką możesz zmieścić w swojej kieszeni lub przypiąć do kluczy.

Możliwości marketingowe: Oczywiście, zawsze możesz użyć pamięci USB, aby promować swój biznes. Nie tylko możesz nanieść swoje logo lub hasło firmowe, możesz również wgrać materiały reklamowe takie jak: ulotki, pliki filmowe, muzyczne oraz prezentacje.

Rozważasz użycie spersonalizowanej pamięci USB w swoim następnym projekcie?

Po prostu wypełnij nasz krótki formularz,a jeden z naszych konsultantów skontaktuję się z Tobą, dzięki czemu możesz otrzymać swoje oznakowane pamięci USB w jedyne 6 dni roboczych.

flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.