Twister

Blog Ciekawe zastosowania pamięci USB

Wielu ludzi uważa, że pamięci USB są dobre tylko do przechowywania zapisanych dokumentów czy prezentacji, ale tak naprawdę mają one o wiele szersze zastosowanie. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasze TOP 7 "interesujących zastosowań" dla twojej pamięci USB.

Uruchamianie przenośnych aplikacji i gier: Czy kiedykolwiek utknąłeś gdzieś z laptopem, gdzie było bardzo słabe połączenie internetowe lub nie było go wcale? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Możesz pobrać setki aplikacji i gier bezpośrednio na swoją pamięć USB i odtwarzać w trybie offline.

Instalowanie systemów operacyjnych: Chciałbyś wypróbować system Windows na swoim Macu albo Linuxie na swoim PC? Możesz pobrać i uruchamiać różne systemy operacyjne bezpośrednio ze swojej pamięci USB, a w niektórych przypadkach uruchamiasz je bezpośrednio z portu USB lub za pośrednictwem swojego ulubionego oprogramowania do wirtualizacji.

Przechowywanie muzyki w podróży: Chcesz zachować trochę wolnego miejsca na odtwarzaczu MP3 lub telefonie? Pobierz swoją muzykę na dysk USB i zabierz muzykę ze sobą.

Dead drop: Czujesz zew przygody? Możesz wziąć udział w nowym, artystycznym projekcie o nazwie USB Dead Drop, o którym pisaliśmy w zeszłym miesiącu.


Przyspiesz swój komputer: Możesz przyspieszyć swój komputer dzięki Windows ReadyBoost. Więcej szczegółów tutaj.

Dodatkowa pojemność: Rozmiar pojemności pamięci USB staje się coraz większy i większy. We Flashbay oferujemy pamięci USB o pojemność do 64GB.
To jest ogromna ilość danych, jaką możesz zmieścić w swojej kieszeni lub przypiąć do kluczy.

Możliwości marketingowe: Oczywiście, zawsze możesz użyć pamięci USB, aby promować swój biznes. Nie tylko możesz nanieść swoje logo lub hasło firmowe, możesz również wgrać materiały reklamowe takie jak: ulotki, pliki filmowe, muzyczne oraz prezentacje.

Rozważasz użycie spersonalizowanej pamięci USB w swoim następnym projekcie?

Po prostu wypełnij nasz krótki formularz,a jeden z naszych konsultantów skontaktuję się z Tobą, dzięki czemu możesz otrzymać swoje oznakowane pamięci USB w jedyne 6 dni roboczych.

flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.