Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Ile danych pomieści pamięć USB?

Jako liderzy branży spersonalizowanych pamięci USB mamy przyjemność rozmawiać z setką Klientów każdego dnia. Jak można się spodziewać, otrzymujemy wiele pytań na temat naszych różnych modeli USB, akcesoriów i usług,chociażby takich jak wgrywanie danych.
 
Jednak najczęściej zadawane pytanie to "jak dużo danych może pomieścić pamięć USB?".
 
Krótka odpowiedź to: dużo! Dłuższa odpowiedź - Zależy od pojemności jaką się wybierze. Obecnie oferujemy sześć różnych formatów, aby sprostać różnym potrzebom: 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB oraz 64GB. Im wyższa pojemność tym więcej danych można pomieścić.
 
Poniżej prosta grafika obrazująca jak wiele zdjęć, piosenek lub filmów może pomieścić każdy pendrive.

  Uwaga: Powyższa ilustracja zakłada, iż średni rozmiar zdjęcia to 2MB, średniej wielkości MP3 to 4MB, a średnia wielkość wideo to 500MB.

Jak widać, opcja 2GB jest wystarczająca dla przeciętnego użytkownika. Na drugim końcu skali są pamięci 64GB - idealne dla kogoś, kto chce przechowywać ogromną bibliotekę zdjęć, muzyki i plików wideo na swojej przenośnej pamięci USB.

Nasza porada to zawsze kupować pamięci o jeden poziom wyżej, niż ci się wydaję, że będzie Ci potrzebne. Podobnie jak z innymi rzeczami w życiu, tego też się nauczysz wraz z doświadczeniem. Ponadto szczęśliwa osoba, która otrzyma Twoje USB, będzie mogła się nim cieszyć dłużej i w większej ilości sytuacji, a to oznacza, że częściej będzie spoglądała na Twoje logo.

Myślisz o zamówieniu spersonalizowanych pamięci USB?
Poświęć kilka sekund na wypełnienie naszego formularza, a jeden z naszych konsultantów się z Tobą skontaktuję, by zaprezentować nasze najróżniejsze modele i dostępne pojemności.

flashbay Autor: Sam Sanchez
4 Komentarze | Zostaw swój 
LaToya Blayz | 06 May, 2019
Hello would like a quote for quantity of 50 and a quantity for 100 2 Gb please include front and back.
Chris , Flashbay | 07 May, 2019
Hello,

Thanks for getting in touch.

An Account Manager will be in contact shortly regarding prices and branding options.

Many thanks,

Chris at Flashbay
Karen Mason, Missouri ACTE | 21 Apr, 2020
We are considering getting a flash drive for all our conference attendees we would need approximately 1200 and I would like to see the pricing for 4 gb and 8 gb etc.
Thanks
Chris , Flashbay | 21 Apr, 2020
Hi Karen,

Thanks for your message.

We'll be in contact shortly regarding prices and branding options.

Many thanks,

Chris at Flashbay
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.