Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Jak wypromować swoją muzykę

Z pomocą portali takich jak YouTube, Twitter oraz Facebook solowy muzyk lub zespół ma możliwość dotarcia do odbiorców na całym świecie w przeciągu zaledwie jednej nocy. W firmie Flashbay jesteśmy miłośnikami muzyki, co pozwoliła nam na stworzenie listy, dzięki której łatwiej Ci będzie wypromować swoją muzykę.

Media społecznościowe: YouTube wypromował większą ilość znanych muzyków niż  X Factor. Dodaj film dla każdego z Twoich utworów, bo nigdy nie wiesz, który z nich porwie tłum i stanie się hitem internetu.

Twoja strona internetowa: Stwórz stronę internetową, gdzie możesz się dzielić swoją historią, muzyką, czy też życiem codziennym regularnie blogując. Ludzie chcą czuć więź z tymi, którzy piszą ich ulubione utwory. 

Współpraca: Bądź w kontakcie z innymi muzykami i zaproś ich do współpracy przy jednym, czy dwóch utworach. Niektóre z największych i najbardziej popularnych piosenek powstało właśnie dzięki współpracy.

Wspaniałe zdjęcia: Podczas występów na żywo lub gdy jesteś w trasie rób zdjęcia, opowiadając o sobie i Twoim zespole, które możesz zamieścić w kanałach społecznej komunikacji - obraz naprawdę jest warty tysiąc słów.

Darmowe utwory: Nie koncentruj się za bardzo na generowaniu przychodów z Twojej muzyki, dopóki nie zbudujesz dużej i lojalnej bazy słuchaczy. Aby zyskać nieco rozgłosu, dziel się swoimi utworami za darmo. Gdy będziesz miał już swoją publiczność, jest o wiele bardziej prawdopodobne, że zapłacą za Twoją muzykę.

Kreatywność: Podobnie jak przez media społecznościowe, możesz również "dystrybuować" muzykę przy użyciu spersonalizowanych pamięci USB. Flashbay dostarcza takie urządzenia muzykom od lat, aby wspomóc ich w promocji albumów, specjalnych edycji lub nagrań z koncertów. Można nawet użyć pendrive'a w kształcie opaski lub smyczy jako alternatywy dla tradycyjnego, papierowego biletu lub wejściówek za kulisy podczas koncertu.Aby przejść w promocji Twojej muzyki do następnego poziomu i skorzystać ze spersonalizowanych pamięci USB, wypełnij nasz krótki formularz, a jeden z naszych konsultantów skontaktuję się z Tobą, w celu omówienia Twoich potrzeb.

flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.