Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Osiem pomysłów marketingowych na rozpędzenie Twojej marki

8 Marketing Ideas to give your brand a boost

Zawsze można odnieść łatwe i szybkie zwycięstwa, jeśli chodzi o promocję Twojej firmy, pod warunkiem że wiesz, gdzie szukać. Oto  osiem naszych pomysłów, by tchnąć w Twoja markę nieco świeżości.

Recenzje - Przeszukaj Google i stwórz listę wszystkich blogerów, którzy zajmują się Twoją branżę i zaproś ich do wypróbowania Twoich produktów oraz usług. Niech napiszą o swoich doświadczeniach. Spróbuj skoncentrować się na takich, którzy mają już dużą bazę odbiorców.

Nagrody dla fanów - Jeśli Twój produkt lub usługa jest naprawdę tak dobra, jak sam ją chwalisz, to szybko zyskasz wielu fanów. Odnajdź tych ludzi i nagrodź za ich wysiłki. Dzięki temu poczują się docenieni i będą promować Twój produkt jeszcze bardziej.

Program partnerski - Wiele nowych firm nie sprawdza się w marketingu i nie chcą w niego zbyt wiele inwestować. Posiadając program partnerski, w którym to inni pracują na rzecz promocji Twojej marki w zamian za procent od wzrostu sprzedaży, może przełożyć się na Twój ogólny zysk.

Gwarancja zwrotu pieniędzy - Jeśli jesteś pewien swojego produktu, powinieneś zaoferować klientom silną gwarancję. Jest to świetny sposób na przekonanie rynku docelowego, że jesteś godny zaufania, a Twoja oferta wartościowa.

Bezpieczne płatności online - Jeśli chcesz umożliwić Klientom zakup online, zawsze upewnij się, że proces zapłaty jest bezpieczny i wyraźnie informuje o tym użytkowników Twojej witryny.

Gadżety reklamowe - Zainwestuj porcję Twoje budżetu w gadżety reklamowe. Pamięci USB w kształcie wizytówki są idealnym pomysłem na przekazanie Twojej głównej myśli reklamowej.

Wynajem tajemniczych klientów - Wynajmij obcych ludzi, którzy nigdy nie spotkali się z Twoją marką, żeby poszli z Tobą na zakupy. Dowiesz się, co robisz dobrze, a co trzeba poprawić. Czyń to regularnie, a z upływem czasu poprawi się Twoja wydajność.

Ludzie stojący za marką - Ludzie wiążą się bardziej z innymi osobami, niż z markami czy instytucjami. Dlatego też pokaż prawdziwych ludzi promujących Twoją markę na swoim blogu, forum i w mediach społecznościowych. Pozwól im zabłysnąć i przekazać ducha Twojego produktu.

8 Marketing Ideas to give your brand a boost

Aby rozpocząć Twoja nową kampanię marketingową z przytupem, uzupełnij nasz krótki formularz, a jeden z naszych dedykowanych konsultantów skontaktuję się z Tobą, w celu omówieniu procesu zamówienia.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.