Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Marketing małej firmy

Small Business Marketing

Wypromowanie małej firmy może być dość trudnym zadaniem, ponieważ nigdy nie posiadamy nieograniczonego budżetu. Mimo to istnieją kroki, dzięki którym możesz zapewnić sobie odpowiedni start.

Działaj lokalnie: Kiedy rozpoczniesz swoją małą działalność, skoncentruj się na najbliższym otoczeniu i podbij je zanim zaczniesz myśleć o rynku ogólnopolskim czy ogólnoświatowym. Nawet jeśli Twój biznes zakłada dostarczenie produktu lub usługi dla wielu regionów, powinieneś najpierw zainwestować lokalnie. Wyszukaj największych blogerów i autorytety on-line w odpowiednim dla Ciebie środowisku i zainteresuj ich swoją ofertą. Wyślij próbki, zaproponuj darmowe usługi lub chociaż zaoferuj bezpłatne wypróbowanie Twojego produktu w zamian za link do Twojej strony na ich blogu, recenzję lub wzmiankę w mediach społecznościowych. Możesz również rozważyć dotacje dla lokalnych organizacji charytatywnych lub wsparcie lokalnych szkół, kolegiów i uniwersytetów.

Klient nasz Pan: Najlepszymi ambasadorami Twojej marki są Twoi Klienci. "Word of mouth" (czyli informacje przekazywane z ust do ust), a obecnie nazywane "share of social" (czyli udziałem w mediach społecznościowych), ma potencjał aby dotrzeć do setek lub tysięcy osób. Istnieje wiele sposobów, by "zachęcić" Twoich Klientów do wspomnienia o Twojej marce wśród rodziny i przyjaciół.

Small Business Marketing

Spersonalizowane pamięci USB są zawsze świetnym prezentem dla nowych i dotychczasowych Klientów, ponieważ można zamieścić na ich zewnętrznej obudowie informacje promocyjne (logo, motto firmy, stronę www itp.), jak również nagrać na nich katalogi, ulotki, reklamy i inne. Zobacz naszą ofertę pendrive'ów tutaj.

Zasady mają znaczenie: Zawsze trzymaj się wartości firmy i przyjętej etyki bez względu na okoliczności, w których się znajdziesz. Bądź uprzejmy i grzeczny na forach internetowych, blogach i w mediach społecznościowych, nawet wtedy, gdy ktoś cię obraża lub stara się nadszarpnąć dobre imię Twojej firmy. Broń swojej marki za pomocą wszelkich środków, ale nigdy nie przekrocz granicy między byciem sprawiedliwym, a niegrzecznym czy wręcz bezczelnym.

Trzymając się tych zasad powinieneś stanąć na odpowiedniej drodze, żeby osiągnąć sukces - i szczerze tego życzymy. Jeśli chcesz zamówić spersonalizowane pamięci USB, odwiedź naszą stronę internetową.

flashbay Autor: Aires Loutsaris
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.