Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Zdobywanie "Nie rozpoznano urządzenia USB" na Windows

Wielu z nas natknęło się na wiadomość systemową "Nie rozpoznano urządzenia USB". Jest to najczęściej wyszukiwane w Google hasło związane z pendrive'ami. Bardzo liczne grono osób ma z tym problem, a jest on łatwy do rozwiązania.

Jak prawdopodobnie Państwo podejrzewają zespół Flashbay wie co nie co o pamięciach USB. Nie chcemy, aby nie mieli Państwo dostępu do danych zapisanych na naszych pamięciach. Dlatego właśnie przez kilka lat prowadziliśmy testy, aby rozwiązać ten problem.

Problem tkwi w konflikcie pomiędzy różnymi urządzeniami USB, które są używane na danym komputerze. Ma on problem z rozpoznaniem, które urządzenie jest które.  Dlatego pierwszym krokiem jest usunięcie wszystkich urządzeń USB i ponowne uruchomienie komputera. Po ponownym uruchomieniu należy umieścić w porcie USB tylko pendrive’a, z którym mieliśmy problem. To powinno załatwić sprawę. Jeśli jednak nadal pojawia się komunikat „Nie rozpoznano urządzenia USB", wtedy przychodzi czas na poważniejsze kroki.

Zaczynamy od uruchomienia "Menedżera urządzeń".  Następnie kliknij, aby rozwinąć opcję "Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej".  Za pomocą myszy kliknij prawym przyciskiem na tę opcję i wybierz "Odinstaluj". W celu zakończenia całego procesu należy po raz kolejny ponownie uruchomić komputer lub laptop i zainstalować urządzenie USB. To takie proste!

USB

Powyższe działania powinny pomóc w rozwiązaniu problemu. Jeśli z jakiegoś powodu pamięć nadal nie działa, trzeba sprawdzić, czy działa na innym komputerze, aby upewnić się, że problem nie leży po stronie pamięci USB. Jeśli urządzenie działa na innym komputerze, to nie pozostaje nam nic innego jak zakasać rękawy i wyszukać rozwiązania, aby poprawić błąd na naszym komputerze.

flashbay Autor: Aires Loutsaris
1 Komentarze | Zostaw swój 
ali , gth | 23 Jan, 2019
done
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.