Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Firma Flashbay wsparła fundację Vital For Children

Flashbay donates to the Vital For Children Charity
Każdego dnia 16 tysięcy dzieci umiera z powodu głodu.  Jeden miliard dzieci nie ma dostępu do godziwych warunków sanitarnych. Ponad 115 milionów dzieci nie ma możliwości na podstawowe wykształcenie – 60% z nich  to dziewczęta. Statystyki te są zarówno szokujące jak i wzruszające.
Organizacja charytatywna VITAL została założona w 2007 roku i obecnie działa w Kalkucie w Indiach. Ma na celu zmniejszenie tych wstrząsających statystyk, zapewniając godziwe warunki bytu dla dzieci upośledzonych i poprawy jakości ich życia poprzez dostęp do edukacji, opieki zdrowotnej, ochrony i wspierania zrównoważonego rozwoju.
VITAL jest jedną z niewielu organizacji charytatywnych na całym świecie, która gwarantuje, że 100% wszystkich darowizn przeznacza bezpośrednio dla potrzebujących dzieci. Aby wspomóc organizację VITAL w osiągnięciu tego celu, firma Flashbay wsparła ją finansowo.
Jeśli chcesz wesprzeć cenną pracę VITAL, kliknij tutaj, aby dokonać wpłaty i mieć wpływ na życie tych dzieci.

flashbay Autor: Aires Loutsaris
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.