Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Indywidualne podejście

Jako lider branży spersonalizowanych pamięci USB obsługujemy dziesiątki tysięcy zleceń rocznie pochodzących od firm, instytucji i organizacji na całym świecie. Wyprodukowaliśmy pendrive'y dla niemal wszystkich głównych firmy, które przyjdą Ci na myśl. Jednak to, co nieustannie zauważymy od 2003 roku to fakt, że każdy z naszych Klientów jest wyjątkowy. Dlatego też starannie opracowaliśmy naszą ofertę produktów i usług, aby móc wesprzeć Twoje indywidualne potrzeby.
The Nature USB Model
Oferujemy ponad 20 różnych modeli pamięci flash USB, a każdy z nich jest dostępny w siedmiu różnych dostępnych pojemnościach. Wraz z naszymi dodatkowymi usługami, jak wgrywanie danych i dopasowanie kolorów Pantone obudowy, jesteśmy dobrze przygotowani do spełniania, a nawet przekraczania Twoich specyficznych wymagań.

Oczywiście nie zapominajmy o najważniejszej personalizacji, którą jest dodanie Twojej identyfikacji wizualnej na naszych pamięciach. To właśnie sprawia, że są one takie wyjątkowe. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci są tak charakterystyczni i unikatowi, jak nasze pamięci flash, które produkujemy, dlatego dodatkowo zapewniamy im obsługę jednego z naszych Account Managerów. Poprowadzi Cię on przez cały proces zamówienia - od wstępnego zapytania aż do dostarczenia gotowych pendrive'ów. I jeśli wierzyć opinią naszych obecnych Klientów, efekt końcowy powali Was na kolana.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Odwiedź naszą stronę internetową lub stronę Pinterest, a jeśli chcesz otrzymać próbki lub jest bez zobowiązań zapytać o wycenę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego prostego formularza online.


flashbay Autor: Sam Sanchez
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.