Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog 8GB to nowe 128MB!

Dziesięć lat temu pamięci o pojemności 128MB były niezmiernie użyteczne. Jednak z biegiem czasu stały się one po prostu zbyt małe, by je używać. Wiodący producenci podzespółów, tacy jak: Samsung, Hynix, Intel, Toshiba, czy Micron, przerzeculi swoje produkcje na większe pojemności, by móc zaspokoić zapotrzebowanie Klientów, przez co wytwarzanie bardzo dobrych jakościowo podzespołów o małej pojemności stało się nieopłacalne.

To doprowadziło do skoku technologiczne, gdyż większe pojemnościowo pendrive'y umożliwiają na robienie rzeczy, które wcześniej były niemożliwe, takich jak:

  • wgrywanie pełnometrażowym filmów w jakości HD,
  • dzielenie się portfolio tysiąca zdjęć w wysokiej rozdzielczości, 
  • wgrywanie kompletnych materiałów szkoleniowych danej firmy na jeden nośnik, który może zostac dołączony do pęku kluczu i być dostępny w każdej chwili.

Jeśli chcesz zobaczyć, ile danych zmieści się na pamięciach USB firmy Flashaby, spójrz na nasze poręczne narzędzie. Pamiętaj również, że wybierając firmę, która dostarczy Twoje spersonalizowane pamięci USB, nie wszystkie pendrive'y są sobie równe.

clip_usb
Clip USB Drives can be used to supply digital copies of printed documents.

flashbay Autor: Dave Barret
1 Komentarze | Zostaw swój 
Usb Sticks | 04 Jan, 2014
Glad to read this blog about flash drive. Really this days 128MB flash drive is too small for use.
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.