Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Szwedzki program telewizyjny pokazuje kartę Wafer USB od Flashbay


Jesteśmy dumni mogąc podzielić się informacją, że Wafer jedna z najcieńszych kart USB na świecie, mająca zaledwie 2.2 mm grubości 26 września została wyróżniona w popularnym Szwedzkim programie telewizyjnym.

Näääk  jest zespołem Hip - Hopowym  powstałym w Sztokholmie, który podpisał kontrakt z Universal Music. Grupa ta zasłynęła podczas przeglądu muzycznego, na którym gospodarze zachwycili się sposobem wydania nowego albumu na przenośnym i stylowym pendrrive'ie o nazwie Wafer, uznając tę metodę jako fajny i innowacyjny pomysł na cyfrowe rozpowszechnianie muzyki.

Karta USB Wafer została zaprezentowana w programie telewizyjnym TV4, którego oglądalność w Szwecji wynosi ponad 20 procent, przyczyniając się tym do dynamicznego wzrostu popularności w przemyśle muzycznym. Wykonawcy muzyczni i zespoły mogą wykorzystać potencjał nadruku w żywych kolorach, które idealnie nadaje się do promowania okładek płyt.

Podążaj śladami grupy Näääk / Universal Music podczas kolejnej promocji, używając kart WAFER USB firmy Flashbay i zdobądź serca swoich odbiorców

wafer USB card

Karta Wafer USB  od Flashbay w szwedzkim porannym programie telewizyjnym

Możesz obejrzeć  kartę Wafer USB w centrum uwagi publiczności  w szwedzkim programie News Morning na kanale TV4 na załączonym filmie  (dostępny również na TV4's on-demand video channel).

Fredrik%20Strage%20tipsar%20om%20Michael%20Jackson,%20N%C3%A4%C3%A4%C3%A4k%20och%20Dead%20can%20dance

flashbay Autor: David Anderton
Jako pierwszy/a zostaw komentarz
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.