Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog  Pokaż Twoją markę w nowych kształtach z USB Ellipse

We Flashbay zawsze staramy się stworzyć nowe wzory, które wzbogacą nasze imponujące portfolio  W przeciwieństwie do naszej konkurencji, która często oferuje zbyt dużą i przytłaczającą gamę modeli, skupiamy się na najważniejszym - skupieniu uwagi użytkownika pendrive'a reklamowego ma Państwa marce.


Najnowszy model Ellipse został zaprojektowany w sposób bardzo precyzyjny, ale charakteryzuje go zadowalająco prosty mechanizm. Złącze USB chronione jest przez wsuwany mechanizm, który zabezpiecza końcówkę USB, gdy nie jest w użyciu oraz nadaje mu kompaktowy i atrakcyjny wygląd elipsy. Ellipse jest doskonałym dodatkiem do naszej ofery.

Model Ellipse
wykonany jest z wysokiej jakości stopu cynku i stali chromowanej połączonego z przyjemnym w dotyku plastikiem z domieszką silikonu, stanowiąc doskonały materiał na umieszczenie logo czy przekazu marketingowego. Dodatkowo dwie metody naniesienia logo, nadruk sitowy i grawer, zapewniają, że twoje Logo zostanie zaprezentowane z precyzją i jakością na jakie zasługuje.

Executive USB Drive

Elegant, efficient and exciting - the Ellipse USB should be the first model you consider for your next promotion.


flashbay Autor: Sam Sanchez
1 Komentarze | Zostaw swój 
Alison Campbell, Resource Data Management | 02 Feb, 2018
Hello  could you provide me with a quote for 500 and 1000 of the chrome plated ellipse usb. 

Thank you
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.