Twister
Sky iON

Maski na twarz Sky iON Wycena

Nasza maska Sky iON™ posiada wielowarstwową konstrukcję ze znakowaną warstwą zewnętrzną, środkową warstwą kompozytową z mikrofiltrami oraz wewnętrzną warstwą AG+ Silver iON™. Zapewnia to wydajność filtracji >95%, gdy maska jest nowa, przewyższając poziom filtracji wymagany przez znaną normę FFP2. Nawet po 25 praniach maska Sky iON™ nadal osiąga skuteczność filtracji >90%. Sky iON™ posiada również regulowane paski na uszy i ergonomiczny klips na nos aby maksymalnie dopasować maskę. Skontaktuj się z nami już dziś w sprawie znakowania, cen i informacji o dostawie.

7 dni roboczych z dostawą

Between Thursday, 16 Sep 2021 and Thursday, 14 Oct 2021, this product has an extended lead time. Please contact us for details.

Zamówienia już od 10 sztuk

Nie ważne czy szukasz małej czy dużej ilości gadżetów, nasi przemili account managerowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Skontaktuj się aby otrzymać ceny, wizualizacje z Twoim logo czy próbki-atrapy - nie zobowiązuje to do dalszej współpracy.

Kolory

Czarny

Biały

Opcje umieszczania logo i powierzchnia druku

Maska na twarz Drukowanie cyfrowe
Oznaczenie powierzchni druku

Drukowanie cyfrowe:
Lewa strona: 65mm X 50mm
Prawa strona: 65mm X 50mm
Drukowanie cyfrowe

Drukowanie cyfrowe

Pokazany produkt może zostać‡ spersonalizowany we wszystkich kolorach i utwardzony powłoką… z żywicy. Efekt końcowy obrazu jest wypukł‚y. Zdjęcie powinno posiadać rozdzielczość 300DPI. Można przesyłać pliki w formacie png, jpeg lub gif. Obraz o niskiej rozdzielczości nie daje dobrych efektów. Nasze ceny obejmują drukowanie w peł‚nych kolorach na wszystkich dostępnych polach zadruku.Pobierz PDF Produktu
Zobacz wymiarowy schemat

Funkcje

  • AG+ Silver iON™  warstwa wewnętrzna

  • Warstwa z kompozytowym mikrofiltrem

  • Duże pole znakowania

  • Ergonomiczny profilowany kształt dla maksymalnego komfortu

  • Maska trójwarstwowa

  • Do codziennego użytku

  • Elastyczny pasek dla idelanego dopasowania

  • Nadająca się do prania (60°C), do wielokrotnego użytku

  • Twoje logo nadal świetnie wygląda nawet po 25 praniach!

Zestaw

Twoja maska na twarz
(Biodegradowalne
ekologiczne woreczki)

Pakowane w indywidualne półprzezroczyste woreczki z materiału roślinopochodnego, które są w pełni biodegradowalne i o wiele bardziej przyjazne środowisku niż plastikowe woreczki strunowe.

Kraft - pudełko tekturowe

Akcesoria

Sky iON - Znakowane maski na twarz Sky iON - Znakowane maski na twarz
Pudełko magnetyczne na maseczki
Pudełko na maseczki gwarantuje, że maska na twarz pozostanie czysta, gdy nie jest używana. Posiada smukły design i wieczko, które zamyka się na dwa magnesy. Na górnej części pudełka możemy nanieść Twoje logo sitodrukiem. Doskonały pomysł na akcesoria do następnego zamówienia markowych masek ochronnych z logo.

Zobacz wymiarowy schemat
Powierzchnia druku
Sky iON - Znakowane maski ochronne na twarz Sky iON - Znakowane maski ochronne na twarz
Pudełko Eco z opcją znakowania
Pudełko Eco z opcjonalnym znakowaniem jest przyjaznym dla środowiska i wytrzymałym dodatkiem wykonanym z masy z trzciny cukrowej i kartonu z recyklingu. Na wieczku, które wygodnie się otwiera i zamyka znajduje się dedykowane miejsce na logo.

Zobacz wymiarowy schemat
Powierzchnia druku

Najnowsze opinie o Sky iON

7 września 2021

Firma godna polecenia

Jestem bardzo zadowolona ze zlecenia zrealizowanego przez firmę Flashbay. 5 gwiazdek za dokonały kontakt z pracownikiem firmy, szybko wystawioną ofertę, bardzo dobrą komunikację w trakcie zatwierdzania projektu, idealną wręcz responsywność oraz dbałość ze strony firmy i zaangażowanie w sprawną realizację zamówienia, włącznie z etapem śledzenia przesyłki.
Bardzo zadowolona klientka
5/5 Ocena Trustpilot Czytaj wszystkie 2685

Wymiary i waga

Długość: 200mm (7.87 Cali)
Szerokość: 90mm (3.54 Cali)
Wysokość: 3mm (0.12 Cali)
Waga: 17 gram (0.6 Uncji)