Twister
Uprzejmie informujemy, że nasza firma działa bez zmian. Zarówno dział sprzedaży jak i fabryka są gotowe do realizacji zamówień dla Państwa.

Blog Nowy model Note USB długopis

Note USB Memory Pen Model Note USB długopis jest najnowszym produktem dodanym do naszej gamy wielofunkcyjnych pamięci USB, doskonale zaprojektowanym, aby promować swoją markę, będąc jednocześnie produktem praktycznym i użytecznym. Ten stylowy długopis ma kształt idealnie dopasowany do dłoni, a jego dodatkową korzyścią jest łatwa dostępność pamięci USB, która jest z Tobą zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Dwa małe magnesy bezpiecznie utrzymują dysk USB na końcu długopisu, który z łatwością można wyciągnąć w każdej chwili, kiedy tylko potrzebujesz dostępu do swoich danych.  


Praktyczna funkcjonalność tego kompaktowego modelu USB sprawia, że jest on ​​idealnym korporacyjnym upominkiem.

Dostępny w ośmiu standardowych kolorach i pojemności pamięci do 64 GB, model USB Note pozwala na maksymalne wykorzystanie tego produktu w strategii marketingowej i dla potrzeb promocyjnych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać próbkę tego modelu lub wycenę, a zamówienie możesz zrealizować w ciągu zaledwie 10 dni roboczych.

flashbay Autor: Monica Olsen
2 Komentarze | Zostaw swój 
Alice Poh, The Giftz Planner | 02 Aug, 2015
Hi sir/madam,

Our client is keen in order 170pcs of 16gb and 120pcs of 32gb note usb pen.  Kindly quote us the price and delivery lead time.

Await your reply adapt.

best regards,
Alice Poh (hip:65-6388 1336)
Chris , Flashbay | 03 Aug, 2015
Hi Alice,

Thanks for getting in touch.

The quickest way to get a quote is to fill out our Quick Quote form below. One of our Account Managers will then be in touch as soon as possible.

http://www.flashbay.sg/contact/flash-drive-prices

Many thanks,

Chris at Flashbay
*
* nie będzie pokazany
(jeśli stosowne)
Komentarze od autora zostaną do Ciebie wysłane e-mailem.
Przesłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą polityką prywatności.